کابینت های گلاس

 

        حالت سه بُعدی درخشندگی.   ترکیب چشمگیر درخشندگی پانل هایگلاس ایشیک با رنگ ها و طرح های سه بُعدی ...

ادامه مطلب

چگونه کفپوش را تمیز نگه داریم ؟

  یکی از نکاتی که به شما در تمیز ماندن کفپوش هایتان بسیار کمک می کند استفاده از پادری هاست، استفاده کردن از یک تکه فرش کوچک یا حتی موکت موجب می شود تا شما به هنگام ورود به خانه بسیاری از آلودگی ها مثل خاک، شن، گل، سنگ ریزه و... را با کفش هایتان وارد خانه نکنید و این امر در تمیز ماندن فضای شما بسیار موثر است.

ادامه مطلب

رفع خراشیدگی پارکت و لمینیت

 اگر پارکت و یا لمینیت شما خراش دیده است پیشنهاد میکنیم مطلب زیر را مطالعه کنید و براحتی نسبت به رفع آن می توانید اقدام نمایید .

ادامه مطلب

پارکت لمینیت چه تاثیری بر محیط داخل می گذرد ؟

یکی از مهمترین و تاثیر گذار ترین بخش ها در منزل و بیشتر به چشم آمدن خانه کف آن است. کف خانه تاثیر بسیار زیادی در مابقی چیدمان و مطلوب به نظر رسیدن دکوراسیون دارد. شما خانه ای را در نظز بگیرید که از لوازم و دکوراسیون بسیار خوبی تهیه شده باشد اما کف زمین کفپوش مناسبی نداشته باشد ،

ادامه مطلب

home fair 2016

نمايشگاه خانگی 2016 (HOME FAIR) در كارخانه ايشيك:کارخانه ایشیک سومين نمايشگاه خانگي را كارخانه ايشيك در شهر غازي عنتاپ تركيه برگذار كرد.

ادامه مطلب

نمایشگاه WOODEX

نمایشگاه وودکس 2014 با حظور مدیران کارخانه ایشیک در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگذار شد.گالری تصاویر woodex 2014 مربوط به این خبر  می باشد با امید خداوند متعال شرکت نگین تجارت ایده قصد دارد همه ساله در نمایشگاههای بین المللی در خدمت شما همکاران و مصرف کنندگان عزیز باشد. تا هم بازخورد مشتریان را نسبت به محصولات ارزیابی کند

ادامه مطلب